Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

Sevgilim Grup Seks Yapmak İstiyor

Sevgilim Grup Seks Yapmak İstiyor

Sevgilim grup seks yapmak istiyor, eşim toplu sex yapmak istiyor, kocam grup seks fantezisi yapmak istiyor. Erkek arkadaşım, seks konusunda değişik fantezileri olduğunu anlattı. Daha önceki kız arkadaşlarıyla grup seksi yaptığından bahsetti. Şimdi benimle de aynısını yaşamak istiyor. ben 39 yaşında bir kadınım. Erkek arkadaşım ise 28 yaşında. Yedi aydır birlikteyiz, yaş farkına rağmen gayet iyi anlaştığımızı düşünüyordum. Bir konu dışında; sevgilim seks konusunda değişik fantezileri olduğundan, şimdiye kadar yaşadıklarından bahsetti.
Daha önce evlenmeyi düşündüğü sevgilisiyle ve önceki kız arkadaşlarının hepsiyle swinger denen grup sekslere katıldığını anlattı, fotoğraflar gösterdi. Önce şaka yaptığını düşündüm; bir insan özellikle de bir erkek seviyorum dediği kadını başka erkeklerle birlikteyken izlemekten nasıl zevk alabilir ki? Ölüyorum zannettim, hiç böyle bir şey duymamıştım. Ama o bu fantezilerin aslında normal olduğunu, sadece bundan zevk aldığını söylüyor. İşin ilginç yanı otobüste, metroda yanıma bir erkek otursa hemen yerimi değiştirtiyor. Böyle de bir çelişki yaşıyoruz.

Okey Salonu, Okey Sitesi, Mobil Okey Oyna, Sohbet Okey Siteleri, Canlı Hemen Okey Oyna, Okey Oyunu, Ücretsiz Okey Oyna, Bedava Okey Salonları, Okey Kızlar. Chat Okey Salonu, Chat Okey Oyna, Kameralı Okey, Görüntülü Okey, Sesli Okey Oyunu.

Ona asla grup seksi yapmayacağımı söyledim, yaklaşık iki aydır birlikte olmuyoruz.
Bana elini bile sürmüyor artık. Geçen gün bu tür ilişkiler yaşayan çiftlerle yazışmalarını, abuk sabuk paylaşımlarını gördüm yine.
“Seninle yaşayamadıklarımı burada yaşıyorum.
Bu benim iç dünyam, fiziksel olarak aldatmıyorum.
Seni başkalarıyla hayal etmek beni çok tahrik ediyor” dedi. Hiç kabul edemiyorum böyle bir şeyi… O da ısrar etmedi, açıkçası sadece ağzımı aradı.
Ben mi anormalim sizce? Seks iki kişi arasında olmalı diye düşünüyorum.
Ben onun bir başkasının bakmasını bile kıskanırken, o beni başka erkeklerle seks yaparken görmek istiyor. Bu nasıl bir şey?

okeyazram.com 7 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50