Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

Bedava Hemen Okey Oyna

Bedava Hemen Okey Oyna

Chat Okey Salonu, Mobil Okey Oyna, Ücretsiz Hemen Okey Oynamak İçin OkeyAzram.com Yazarak Sitemize Giriş Yapmanız Gerek. Bedava Sesli Mobil Okey Odaları. 2013 yılından buyana online okey yazılımlarını kiralamak adına hizmet sağlamaktayız, alt yapı kodlaması tamamen bize ait olmayan, java ile hazırlanmış online okey oyunları gelişen teknolojiye uyumlu olmaması nedeniyle (mobil uyumluluk, tarayıcı giriş problemleri gibi vb.) bir çok sorun veya problemler söz konusu olmaya başladığı an itibariyle Okeylisans olarak harakete geçtik!

Okey Salonu, Okey Sitesi, Mobil Okey Oyna, Sohbet Okey Siteleri, Canlı Hemen Okey Oyna, Okey Oyunu, Ücretsiz Okey Oyna, Bedava Okey Salonları, Okey Kızlar. Chat Okey Salonu, Chat Okey Oyna, Kameralı Okey, Görüntülü Okey, Sesli Okey Oyunu.

Mühendislerimiz tarafından alt yapısı tamamen bize ait olan, yeni teknoloji ve modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmış ve test aşamaları tamamlanmış HTML5 + Mobil Uyumlu zOkey Online okey yazılımını sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

zOkey Online Okey Yazılımı önplan kodlaması bootstrap, react veya benzeri hazır kütüphaneler kullanılmadan jquery minimum düzeyde olacak şekilde; arkaplanda ise nodejs gibi kütüphaneler kullanılmadan C++ kodlama dili kullanılarak HTML5 ve Mobil uyumlu hale getirilmiştir. Her boyuta göre otomatik yerleşmekte olan zOkey okey oyunu bu sayede akıllı cihazlar veya bilgisayar üzerinden sorunsuz bir şekilde okey oynayabilirsiniz.

okeyazram.com 54 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50